ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

OPIS USŁUGI

Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej – wymianę poduszek powietrznych, naprawę liczników i wyświetlaczy, a także naprawę ABS, ESP, kontroli trakcji i kasowanie wskaźników oraz błędów usuniętych podczas naprawy.

 

Elektryka samochodowa to nasza specjalność!

Przez ostatnie kilkanaście lat zakres usług świadczonych przez elektryka samochodowego diametralnie się zmienił. Systemy wykorzystywane w samochodowych instalacjach elektrycznych jeszcze w latach 90 – tych opierały się na prostym układzie ładowania i zasilenia poszczególnych jego komponentów.

Dziś, gdy standardem stają się inteligentne systemy dozowania ilości paliwa w mieszance i układy programowania pracy silnika, zakres pracy elektryka samochodowego znacznie się rozszerzył. Naszym zadaniem jest dostosowanie się do tych potrzeb, realizując najbardziej zaawansowane czynności naprawcze.

 

Naprawa elektroniki samochodowej

Pod tym szerokim pojęciem kryją się wszelkie prace, które polegają na zaawansowanej naprawie i ewentualnemu przeprogramowaniu sterowników. Prace te obejmują zarówno systemy zaawansowanych układów pracy silnika, jak i układy sterowania poszczególnymi parametrami pojazdu.
Swoistym standardem w przypadku nowych samochodów stają się systemy autodiagnostyczne. W ramach realizowanych przez nas usług nie tylko wymieniamy poszczególne ich komponenty, ale też na podstawie przekazywanych przez nie informacji diagnozujemy stan techniczny pojazdu.

 

Modyfikacja oprogramowania silnika

Specjalizujemy się również w obsłudze układów programowania pracy silnika. Nasi elektrycy samochodowi warszawa wola posiadają nowoczesny sprzęt, umożliwiający realizację najbardziej złożonych czynności programistycznych. Wszystkie prace realizujemy albo w oparciu o łącze diagnostyczne, albo bezpośrednio na sterowniku. Przed rozpoczęciem prac dokładnie analizujemy stan silnika, a także jego właściwości napędowe i poszczególne parametry pracy. Dzięki tym danym jesteśmy w stanie optymalnie zaprogramować Państwa silnik, bez ryzyka utraty jego właściwości. Dzięki przeprowadzonym przez naszych elektryków samochodowych z Warszawy Woli czynnościom, silnik będzie pracował dynamiczniej i oszczędniej!

 

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

 

  • – Regulacja dawki startowej – w ramach tej usługi od nowa programujemy sterownik odpowiedzialny za rozruch pojazdu. Dzięki temu odpalenie auta „na ciepłym silniku” jest o wiele prostsze i bardziej ekonomiczne.
  • – Usuwanie wpisów DTC – usługa ta polega na usuwaniu zbędnych wpisów z pamięci komputera pojazdu, które mogłyby wprowadzać kierowcę w błąd, bądź też wywoływać w dalszej perspektywie poważne awarie.
  • – Usuwanie immobilisera – w niektórych samochodach, immobiliser może doprowadzić do poważnych trudności w odpalaniu pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza tych samochodów, w których system ten funkcjonuje wadliwie. Gwarantujemy, że nasz elektryk samochodowy warszawa wola po usunięciu tej usterki umożliwi Państwu bezproblemowe odpalanie auta w każdych warunkach.

 

Podsumowując, praca naszego elektryka samochodowego na warszawskiej Woli nie ogranicza się wyłącznie do naprawy podstawowych układów elektrycznych. Naszym atutem jest duże doświadczenie, połączone ze znajomością specyfiki różnych pojazdów (w tym też tych najnowocześniejszych).

 

W ofercie naszego warsztatu samochodowego na warszawskiej Woli znajdą Państwo także usługi dodatkowe:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! – Zapraszamy do kontaktu

Elektryk samochodowy Warszawa Wola – zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.