ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

OPIS USŁUGI

Oferujemy kompleksowe usługi blacharskie i lakiernicze (w tym renowacja lakieru). Wymieniamy uszkodzone po kolizji elementy karoserii lub wykonujemy kapitalny remont nadwozia. W naszych usługach znajduje się także odnawianie i malowanie lakieru oraz zabezpieczenie go przed blaknięciem, rysowaniem i łuszczeniem specjalnymi powłokami.

 

Blacharstwo, lakiernictwo

Jako serwis samochodowy na Woli z wieloletnim doświadczeniem oferujemy wszystkim kierowcom usługi blacharskie i lakiernicze. W pracy wykorzystujemy jedynie nowoczesny sprzęt pozwalający na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W naszym serwisie samochodowym najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z należytą starannością.

 

Wieloletnie doświadczenie

Przez ostatnie lata z usług naszego serwisu skorzystały już tysiące kierowców. Pracujący u nas mechanicy to specjaliści, którzy posiadają duże doświadczenie, wciąż rozwijają swoje umiejętności i pogłębiają swoją wiedzę, by zapewnić pełną satysfakcję ze świadczonych usług. Ponadto w naszym serwisie dysponujemy pełnym zakresem narzędzi, a także profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na sprostanie nawet największym wyzwaniom i to w bardzo krótkim czasie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

 

Szeroki zakres usług

Oferujemy szeroki zakres usług blacharskich i lakierniczych samochodów dowolnych marek – nie tylko popularnych aut osobowych, ale także samochodów luksusowych, SUV’ów czy samochodów terenowych. Świadczymy usługi blacharskie zarówno związane z drobnymi stłuczkami, jak i te dotyczące napraw po poważnych zdarzeniach. To sprawia, że z usług naszego serwisu może skorzystać praktycznie każdy klient, niezależnie od potrzeb i oczekiwań.

 

Blacharstwo lakiernictwo Warszawa Wola

Maszyny, którymi dysponujemy umożliwiają kształtowanie i profilowanie blachy na wszystkich elementach, by przywrócić samochodowi dawny wygląd. Usług renowacyjne pozwalają na przywrócenie oryginalnej struktury powłoki lakierniczej, a także na nadanie i utrwalenie połysku. Usługi remontowe obejmują natomiast przeprowadzanie przeglądów stanu karoserii, co wpływa na obniżenie potencjalnej naprawy blachy czy lakieru. W ramach naszych usług lakierniczych stosujemy produkty najwyższej jakości, które jednocześnie umożliwiają dobranie optymalnego koloru.

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i doświadczeniu naszych pracowników lakier jest niezwykle odporny na działanie czynników zewnętrznych, a także zapewnia długotrwały połysk. Nie tylko malujemy lakierem, ale również zabezpieczamy go specjalnymi powłokami przed blaknięciem, rysowaniem i łuszczeniem się.Tym samym samochód przez długi czas może prezentować się jak nowy.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Warto wybrać właśnie nasz serwis samochodowy na Woli ze względu na kilka istotnych
zalet:

  • – naszą pracę zawsze wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem i znajdujemy najbardziej korzystne rozwiązania;
  • – doskonale wyposażone zaplecze sprzętowe i wykwalifikowani pracownicy są gwarancją jakości;
  • – wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie;
  • – wierzymy, że jakość wcale nie musi iść w parze z wygórowaną ceną, dlatego klientom naszego warsztatu oferujemy usługi w atrakcyjnych cenach;
  • – swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów – zarówno dla właścicieli aut osobowych, luksusowych, jak również terenowych.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z usługami naszego warsztatu samochodowego w zakresie: